Świeży umysł i energia w Crusar, czyli Maciej , który dołączył do zespołu w sierpniu 2017 roku. Pracuje na stanowisku Project Manager, a zatem wspiera klienta w procesach optymalizacji procesów logistyczno-produkcyjnych. Do jego obowiązków należy ponadto doskonalenie planów realizacji nowych inwestycji.

Maciek to osoba energiczna. Wolny czas poświęca na ładowanie baterii, aby w pracy i życiu prywatnym być zawsze aktywnym i zmotywowanym. Jego największą pasją są rajdy samochodowe.  Uczestniczy w nich amatorsko, ale z każdym kolejnym startem dostrzega ogromne postępy. Kiedy nie jeździ, to zajmuje się modelarstwem lotniczym, które w odróżnieniu od pełnych adrenaliny rajdów, wycisza go i wspiera jego koncentrację.

Za największy atut pracy w Crusar Maciek uznaje atmosferę, która zawsze jest przyjemna i sprzyjająca efektywnej pracy w bardzo miłym towarzystwie. Może być on sam sobie szefem – to on ustala swoje godziny pracy i terminy realizacji projektów. To daje duże poczucie komfortu, co z kolei przekłada się na zadowolenie pracownika oraz jego produktywność.