Odpowiedzialny, otwarty oraz zmotywowany do działania, ukierunkowany na rozwój, który przyczynia się do sukcesu całego zespołu. Tomek w firmie Crusar zajmuje się realizacją zleceń transportowych, przyjmowaniem i koordynowaniem zamówień, analizą zleceń klienta i wyceną oraz wstępnym planowaniem transportów. Pracuje na stanowisku Client group/transport group i to on jest odpowiedzialny za kontakt z kluczowym klientem.

Tomek kiedy nie pracuje, wciąż pozostaje aktywny, w wolnym czasie uprawia sport, najchętniej spędza czas na siłowni. Amatorsko jeździ również na motocrossie. Nigdy nie zwalnia tempa, zarówno w pracy, jak też poza nią.

Jak sam podkreśla, podczas pracy najbardziej ceni sobie możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej. Jest także usatysfakcjonowany równym traktowaniem wszystkich pracowników, każdego dnia stawia czoła nowym wyzwaniom i to motywuje go do dalszego działania. Tomek swoją pracę lubi jeszcze z jednego ważnego powodu. Crusar wspiera jego pasję, uczestniczy w zajęciach na siłowni i korzysta z usług prywatnego trenera personalnego.