Carrier Manager

  • Pełen etat
  • Wrocław

Co robimy?

Od początku swojej działalności koncentrujemy się na dwóch kluczowych dla nas aspektach – klient i pracownik. Crusar jest firmą tworzoną przez ludzi dla ludzi. Wierzymy, że zaangażowanie, skuteczna komunikacja i wzajemne zrozumienie mogą doprowadzić nas do wspólnego sukcesu. Dlatego naszym pracownikom zapewniamy dogodne warunki prac i dokładamy wszelkich starań, aby stworzone dla nich środowisko sprzyjało efektywności pracy i dobremu samopoczuciu.

Twoja rola w naszej organizacji:

Zadaniem osoby na stanowisku Carrier Manager jest zarządzanie operacyjne naszą bazą przewoźników oraz rozbudowa istniejącej sieci, aby sprostać potrzebom naszych klientów i oferować wysoki poziom jakości na rynku z jednoczesną dbałością o politykę cenową i sprzedażową.

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • Rozszerzanie i rozwój bazy Przewoźników drogowych, lotniczych oraz morskich poprzez weryfikację obecnych i wprowadzanie nowych partnerów do obecnego portfolio.
  • Negocjowanie kontraktów i stawek z przewoźnikami.
  • Dbanie o wysoką jakość realizowanych przez Przewoźników usług dostosowaną do wymagań jakościowych Dostawców i Klientów.
  • Analiza rynku i benchmarking oraz dostosowanie strategii i polityki cenowej firmy do warunków rynkowych.
  • Rozwijanie długofalowych relacji i kontaktów z Przewoźnikami na wielu poziomach.

Czego potrzebujemy z Twojej strony?

  • 10 lub więcej lat doświadczenia w branży TSL.
  • Bardzo dobrej znajomości rynku przewoźników drogowych w Europie, mile widziana będzie także znajomość rynku i przewoźników lotniczych i morskich.
  • Rozumienia specyfiki i dynamiki rynku oraz jego wpływu na ceny.
  • Znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B2, drugi język obcy będzie mile widziany.
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka) bądź handlowe.
  • Znajomości pakietu MS Office w tym umiejętność tworzenia raportów i analiz (Excel lub inne analogiczne oprogramowanie).
  • Zaangażowania i nastawienia na szukanie alternatywnych rozwiązań.
  • A przede wszystkim rozwijanie naszej firmy, bo u nas liczy się każdy pracownik i jego wkład!

Ucieszymy się jeśli posiadasz:

  • Umiejętność samodzielnego planowania zadań i strategii działania.
  • Dobrą organizację pracy własnej.
  • Zdolność do wielozadaniowości oraz pracy w zmiennym i dynamicznym środowiska.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacji i negocjacji.
  • Analityczny umysł i umiejętność przekładania analizy dostępnych danych na planowane działania i strategię.
  • Prowadzenia spotkań biznesowych offline i online.

Dołącz do nas! Pracując z nami możesz zyskać:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od wyników.
  • Pracę w systemie hybrydowym / zdalnym.
  • Samochód służbowy i/lub pokrycie kosztów podróży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej.
  • A także codzienną porcję śmiechu, który towarzyszy nam nawet w najtrudniejszych momentach

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na job@crusar.eu